Złóż zamówienie w ciągu , a przesyłkę wyślemy !

Informacje o sklepie

O marce MyScreenPROTECTOR

W 1990 roku w firmie Lamel dostrzegliśmy potrzebę stworzenia produktów i rozwiązań, które sprostają potrzebom użytkowników urządzeń mobilnych. Przez 14 lat poszerzaliśmy wiedzę i kompetencje, aby w 2004 roku wprowadzić na rynek…

MyScreenPROTECTOR, markę oferującą szeroki wybór szkieł i folii chroniących ekrany oraz produktów zabezpieczających całą powierzchnię urządzeń mobilnych. Rozwiązania proponowane przez naszą markę powstają w oparciu o przekonanie, że nasi klienci zasługują na produkty najwyższej jakości. Z tego powodu doceniają nas konsumenci aż sześciu kontynentów.

myscreen

Co wyróżnia markę MyScreenPROTECTOR? Doskonale rozumiemy rozterki naszych klientów, którzy poszukują sposobów prostej, efektywnej i eleganckiej ochrony swojej ulubionej elektroniki, a najlepiej wszystko w jednym! Dzięki innowacjom MyScreenPROTECTOR nie musisz iść na ustępstwa. Nasze produkty są nie tylko funkcjonalne, ale i spełniają wysokie standardy estetyczne.

myscreen

Dlaczego warto wybrać MyScreenPROTECTOR? Oto kilka powodów…

Obawiasz się, że nie znajdziesz ochrony pasującej do Twojego urządzenia? Niestandardowy model?

MyScreenPROTECTOR zapewnia największy wybór materiałów i wariantów dla pełnej ochrony urządzeń mobilnych. Nie tracimy czasu – bezzwłocznie dostarczamy produkty dla nowych modeli.

Masz wątpliwości, czy folia/szkło będzie idealnie dopasowane?

Stosujemy technologię cięcia laserowego bardzo szczegółowych obrysów gwarantującą precyzyjne dopasowanie materiału ochronnego do ekranu.

Rozważasz, czy wybrany wariant ochronny nie sprawi, że Twoje urządzenie będzie wyglądać mało atrakcyjnie, pogorszy jakość obrazu, czy utrudni korzystanie z funkcji dotykowych?

Nie ma obaw! Produkty MyScreenPROTECTOR stanowią optymalny kompromis pomiędzy funkcjonalnością a estetyką. Efektywna ochrona nie wpływa na komfort korzystania z urządzenia i nie obniża jego walorów wizualnych.

Zastanawiasz się, czy uda Ci się właściwie zaaplikować ochronę?

Z rozwiązaniami EasyApp to łatwiejsze niż myślisz! Gwarantujemy genialne w swej prostocie udogodnienia, dzięki którym
z łatwością poradzisz sobie z prawidłową aplikacją ochrony na swoim urządzeniu już za pierwszym razem.

Interesuje Cię coś więcej, niż tylko ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi?

Przeglądając ofertę MyScreenPROTECTOR zauważysz, że poza standardowymi zabezpieczeniami oferujemy Ci także mnóstwo innych ciekawych rozwiązań: niwelowanie odcisków palców, ochronę przed bakteriami, kurzem, odblaskami, szkodliwym działaniem niebieskiego światła czy ciekawskimi spojrzeniami. A to jeszcze nie wszystko, tym bardziej, że nowych pomysłów nam nie brakuje.