Szkła 3D

W celu ochrony ekranów o zaokrąglonych krawędziach stworzyliśmy szkła hartowane 3D. W przeciwieństwie do szkieł 2.5D pozwalają chronić całą powierzchnię wyświetlacza. Dedykowane profilowanie pozwala na wypracowanie indywidualnej krzywizny dla poszczególnych modeli. A jak wiadomo, jest ich na rynku bez liku. Szkło na bokach posiada kolorową ramkę, aby łatwiej dopasować je do koloru urządzenia. Przygotowaliśmy bogatą paletę wariantów uwzględniając dostępne na rynku wersje kolorystyczne.

Proces profilowania nie wpływa na jakość i funkcjonalność szkła. Zachowuje ono twardość i odporność na zarysowania, a przy tym jest dużo bardziej elastyczne niż większość dostępnych na rynku „zamienników”. Zachowanie parametrów materiału, a jednocześnie uzyskanie nowych, pożądanych cech wymaga zaawansowanych technologii i drobiazgowo zaplanowanych procesów. 

Do umocowania szkła stosujemy przede wszystkim najlepsze kleje japońskie i koreańskie. Dzięki temu szkło nie przesuwa się i nie odkleja w trakcie użytkowania.  

Dodatkowo, nasze szkła pokryte są warstwą oleofobową, która zapobiega powstawaniu smug i zabrudzeń oraz ułatwia czyszczenie powierzchni ochronnej. Wystarczy przetrzeć ściereczką z mikrofibry, by uzyskać idealnie czysty ekran.

Nasze produkty można stosować bez obaw o jakość funkcjonowania ekranów dotykowych czy zachowanie estetyki urządzenia.