Przejdź do treści
pl

Współpraca i korzyści

Zapewnij swoim klientom innowacyjne rozwiązania w zakresie skutecznej ochrony. Bądź pierwszy z ochroną nowych urządzeń. Zyskaj stabilne źródło przychodu, pewność dostaw, warunki współpracy dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb oraz ofertę, o którą pytają klienci.

Odkryj MyScreen i zarabiaj więcej.

biznes

Filmy & Prezentacje

Szkolenia

targi barcelona

Promocja na targach

learn&earn

Programy aktywujące sprzedaż

pdf

Materiały do pobrania

Gadżety reklamowe

baza wiedzy

Baza wiedzy o produktach

życzenia

Imprezy integracyjne

Współpraca
modele/możliwości

Sukces naszej marki zależy zarówno od zrozumienia potrzeb konsumentów i dostarczania im właściwych produktów i rozwiązań, a także od zaufania i zadowolenia naszych partnerów biznesowych. To wraz z nimi docieramy przecież do konsumentów sześciu kontynentów, a jeśli zajdzie potrzeba, pojawimy się również na siódmym.

Razem z nami:

Dystrybucja Myscreen

dystrybucja

Co-branding

OEM

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas, wyślij formularz kontaktowy, wrócimy z odpowiedzią najszybciej jak to będzie możliwe.

    Administratorem danych jest Lamel Technology sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim, przy ul. Żwirowej 132, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przedstawienia oferty oraz realizowania naszych prawnie uzasadnionych interesów opisanych Polityce prywatności. Wyrażone zgody możesz w każdej chwili wycofać. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności. Zawsze możesz skontaktować się z nami poprzez e-mail: kontakt@myscreenprotector.com