Przejdź do treści
pl
Dodano:

Targi, targi i po targach

Po ponad trzyletniej  przymusowej przerwie mieliśmy przyjemność spotkać się z naszymi partnerami na żywo. OD 2 do 6 września uczestniczyliśmy w jednych z największych  na świecie targów branży nowych technologii – IFA Berlin 2022.     Z ogromną przyjemnością powitaliśmy w piątek rano naszych partnerów, klientów i wszystkich odwiedzających z całego świata.   „Sukces naszej marki to nieustanna praca […]
po targach

Po ponad trzyletniej  przymusowej przerwie mieliśmy przyjemność spotkać się z naszymi partnerami na żywo. OD 2 do 6 września uczestniczyliśmy w jednych z największych  na świecie targów branży nowych technologii – IFA Berlin 2022.    

Z ogromną przyjemnością powitaliśmy w piątek rano naszych partnerów, klientów i wszystkich odwiedzających z całego świata.  

„Sukces naszej marki to nieustanna praca nad ulepszaniem produktu. Obserwujemy rynek i staramy się wychodzić naprzeciw jego potrzebom. Nasza oferta to nie tylko ochrona 360 dla smartfonów ale także dla tabletów czy zyskujących coraz większą popularność smartwatchy.  

Targi to znakomita okazja do pokazania nowości. Nie obyło się bez nich także w tym roku.” – mówi prezes LAMEL, do którego należy marka MyScreen –  Andrzej Leszczyński.  

W tym roku pojawiły się: 

Nowa odsłona systemu CUT&USE 6.0 – rozbudowany software pozwala na cięcie folii pod wymiar wybranych urządzeń w punkcie handlowym. Baza ponad 24 tys. urządzeń to niemal  nieograniczone podejście do ochrony urządzeń. Brak ryzyka przy stockowaniu produktem to bardzo ważny aspekt dla dystrybutorów. System pozwala też na monitoring cięć i motywowanie poszczególnych pracowników naszych klientów. Zaawansowane funkcje nowego oprogramowania pozwalają na eliminację błędów i optymalizację procesów obsługi końcowych klientów.   

Niewątpliwym przebojem wdziera się na rynek !MPACT GLASS – to niezawodna ochrona smartpohonów dla najbardziej wymagających! Folia twarda jak szkło i szkło elastyczne jak folia antyuderzeniowa pozwala na jeszcze lepszą ochronę ekranów urządzeń. Niesamowite wrażenie robiły testy zrzucania 400g ciężarka z wysokości niemal 2 m. I wiecie co? Ekrany to przetrwały! 

Pokazaliśmy też coś dla miłośników personalizacji! System MyScreen Style to coś dla osób chcących się wyróżnić i kochających unikalne wzory. Pozwala wybrać ulubioną fotografię wzór i uwiecznić je na pleckach smartfona. Teraz można mieć swoje ulubione wspomnienie nie tylko na ekranie ale też z drugiej strony! 

Podsumowując, IFA Berlin to moc nowych inspiracji i bardzo pozytywny feedback uzyskany od klientów. Poniżej krótka relacja zdjęciowa. 

Teraz…zabieramy się do dalszej pracy!